AUKCE FOTOGRAFIÍ PRO DĚTI Z DD BORŠOV A VOLYNĚ

     Originální, signované fotografie přátel Petra Strbačky budou vydraženy 24. 5. 2018 v 17:45 hodin v Maltézském sále strakonického hradu. Do dražby poskytli fotografie: Garik Avanesian, Kamila Berndorffová, František Dostál, Pavel Drdel, Tomáš Hurský, Kateřina Janišová, Jaroslav Kortus, Jaroslav Kučera, Petr Strbačka, Roman Šudoma, Jiří Šneider, Alena Vykulilová a František Zemen. Aukci organizuje zájmový spolek ACTIVE time a výtěžek bude použit na charitatvní projekt – Kurzy vaření na letním táboře s Pavlem Drdelem pro děti z dětských domovů z Boršova a Volyně.

© Garik Avanesian, Kyrgyzstan 2010, tisk 76x30 cm, vyvolávací cena: 2000 Kč

© Kamila Berndorffová, Cesta na trh, tisk 88x60 cm, vyvolávací cena: 1500 Kč

© František Dostál, Babička z Vodňan 4, tisk 44x60 cm, vyvolávací cena: 2000 Kč

© Pavel Drdel, Zamlžený sen, tisk 68x45 cm, vyvolávací cena: 500 Kč

© Tomáš Hurský, Láďa, tisk 70x60 cm, vyvolávací cena: 500 Kč

© Kateřina Janišová, Nekázanka, tisk 43x60 cm, vyvolávací cena: 5000 Kč

© Jaroslav Kortus, Island, lesklé pláno na rámu 90x40 cm, vyvolávací cena: 1500 Kč

© Jaroslav Kučera, Prodavačka z Domu módy, tisk barytový papír 24x37cm, vyvolávací cena: 5000 Kč

© Petr Strbačka, Toskánsko 2011, plátno 90x45 cm, vyvolávací cena: 1500 Kč

© Roman Šudoma, Disappointment 1 bw, tisk 67x45 cm, vyvolávací cena: 1000 Kč

© Jiří Šneider, Pohled tisk Fineart 30x40 cm, vyvolávací cena: 1000 Kč

© Alena Vykulilová, Zelí 4, tisk 45x60 cm, vyvolávací cena: 1000 Kč

© František Zemen, Dudák, tisk 60x60 cm, vyvolávací cena: 1000 Kč

299739